Bielizna damska w roli prezentu – czego nie warto kupować?

Postanowiłeś, że tym razem nie będziesz kupować swojej ukochanej na urodziny kolejnej zwykłej książki, której ona i tak nie przeczyta, a zaproponujesz jej coś, czego na pewno się nie spodziewa, czyli komplet zmysłowej bielizny, w którym sam z przyjemnością ją zobaczysz.

Uważaj jednak, by nie popełnić żadnej gafy. Bielizna damska coraz częściej jest wręczana w roli podarunków, jednakże wciąż wiele osób nie potrafi jej wybierać, a mężczyźni mają już z tym największy problem. Pamiętaj, by zawsze kierować się upodobaniami swojej kobiety. Możesz oczywiście brać też pod uwagę swój indywidualny gust, ale nie kupuj tego, czego twoja partnerka nigdy sama by dla siebie nie wybrała. Zawsze też możesz poradzić się ekspedientki pracującej w butiku. No i przede wszystkim myśl. Jeżeli już w sklepie masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy wybrana przez ciebie damska bielizna byłaby dobrym prezentem, lepiej w ogóle jej nie kupuj. Zapewne rzeczywiście nie spodoba się ona twojej partnerce.

W przypadku bielizny na prezent na pewno warto uważać na jakieś szczególnie wymyślne formy i nietypowe kroje. Niektóre kobiety lubią chodzić w stringach, ale jeśli akurat twoja dziewczyna zawsze nosi bokserki, nie powinieneś nawet próbować proponować jej mocno wyciętych majtek, gdyż zostanie to przez nią źle odebrane. Uważaj jeszcze bardziej na bieliznę erotyczną. To oczywiste, że tobie od razu się ona spodoba, jednakże mało która kobieta ma w sobie na tyle dużo odwagi, by coś takiego założyć na swoje ciało. Bielizna damska na prezent nie powinna być również bielizną modelującą. Przecież nie chcesz powiedzieć swojej kobiecie, że jest za gruba, bo wiesz dobrze, jak by się to skoczyło. Szerokim łukiem omijaj więc działy z modelującymi majtkami, biustonoszami typu push-up i wyszczuplającymi gorsetami. Jeżeli natomiast w tym momencie totalnie już nie wiesz, jaka damska bielizna przypadłaby do gustu twojej kobiecie, zawsze możesz po prostu razem z nią udać się do butiku. Takie wspólne zakupy na pewno będą udane.