Jakie będą modne damskie fryzury w 2023 roku?

Każda przedstawicielka płci pięknej chce czuć się atrakcyjnie.

Aby tak było, nie tylko starannie dobieramy poszczególne elementy garderoby, ale również fryzurę. Jeżeli chcemy być modne, dobrze byłoby poznać trendy we fryzjerstwie na rok 2023. Kto wie, być może uda nam się znaleźć rozwiązanie dobre dla siebie.

Jakie cięcia będą na topie?

Miłośniczki fryzury określanej jako bob, powinny być zadowolone. W sezonie 2023, bardzo modne będzie bowiem cięcie o nazwie bixie. Jest to tak naprawdę połączenie dwóch znanych rodzajów cięć; wspomnianego już boba oraz pixie. Jest to fryzura bardzo prosta, a jednocześnie nieoczywista i przyciągająca wzrok.

W roku 2023, na topie będzie także grzywka inspirowana główną bohaterką popularnego serialu Wendesday. Jest ona prosta, sięga nieco poniżej brwi i rozchyla się na boki. Co ciekawe, w nadchodzącym sezonie, wyjątkowo modne będą bardzo długie włosy. Najlepiej nosić je rozpuszczone. Jeżeli marzą nam się długie kosmyki, musimy jednak dbać o odpowiednią ich pielęgnację. Należy postawić na silną odnowę i regenerację, zwłaszcza przesuszonych końców.

Na jaki kolor włosów postawić?

Bardzo wiele kobiet może zastanawiać się nad tym, na jaki kolor włosów postawić w roku 2023. Okazuje się, że sporym zainteresowaniem będą cieszyły się ciepłe blondy, przywodzące na myśl lata 2000.

Miłośniczki ciemnych włosów także znajdą coś dla siebie. Na topie będą bowiem kosmyki w kolorze wyjątkowo ciemnego brązu. Miedziane włosy, które były modne pod koniec roku 2022, nadal będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na taki odcień już zdecydowało się wiele gwiazd. Będzie on dobrą opcją przede wszystkim dla kobiet o jesiennym typie urody.

źródło: https://www.strefafryzur.pl/ – portal o najmodniejszych ułożeniach włosów