Myjka do żywności: dlaczego warto ją mieć?

Myjka do żywności to produkt, który powinien mieć zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Chodzi o to, że dla własnego zdrowia warto używać urządzeń do oczyszczania żywności. Nie każdy food cleaner usunie skutecznie szkodliwe substancje. W XXI wieku produkty spożywcze, takie jak warzywa i owoce, powinny być uwalniane od metali ciężkich i wszędobylskiej szkodliwej chemii. Dowiedz się, dlaczego oczyszczanie ozonem to sposób na zdrowie swoich dzieci i pozostałych członków rodziny.

1. Myjka do żywności dla wszystkich

2. Skuteczność w usuwaniu metali ciężkich i nie tylko

Wybierając myjkę do żywności, koniecznie trzeba zwracać uwagę na dane techniczne — skuteczność usuwania pestycydów powinna być potwierdzona laboratoryjnie. Myjka powinna mieć możliwość doboru własnych parametrów. Proces oczyszczania nie może doprowadzać do uszkadzania żywności. Szczególnie polecane jest urządzenie, które ma generator aktywnego tlenu. Produkt działa na podstawie technologii oczyszczania megasonicznego. Taką myjkę mogą Państwo zobaczyć na stronie www.milerd.pl. Jest to urządzenie rekomendowane do skutecznego mycia żywności. Czyszczenie megasoniczne jest znacznie delikatniejsze od metod stosowanych w tradycyjnych myjkach ultradźwiękowych. Do myjki Milerd Detoxer jest załączona polska instrukcja. Rozpocznij proces oczyszczania żywności za pomocą Milerd Detoxer już teraz. 

Myjka do żywności dla wszystkich

Milerd Detoxer pozwala nie tylko na to, by mieć prawidłowo oczyszczone produkty spożywcze. Myjka likwiduje nieprzyjemne zapachy. Milerd Detoxer eliminuje jaja pasożytów, które mogą być niewidoczne gołym okiem na przykład na owocach runa leśnego. Samo opłukanie wodą nie jest gwarancją, że do organizmu nie przedostaną się groźne pasożyty. Myjka służy nie tylko do oczyszczania produktów spożywczych. Można nią czyścić też zabawki dla dzieci. Może to mieć ogromne znaczenie, gdy w domu są zwierzęta lub gdy dziecko ma alergię na popularne środki czystości. Produkt nie jest skomplikowany w obsłudze — bardzo szybko można nauczyć się jego używania. 

Skuteczność w usuwaniu metali ciężkich i nie tylko

Wyjątkowość myjki Milerd Detoxer polega na tym, że dzięki zastosowaniu technologii megasonicznej, bez problemu można usunąć wirusy, bakterie, pestycydy i inne szkodliwe substancje. Żadna inna technologia nie da takich rezultatów jak oczyszczanie megasoniczne. Nad badaniem skuteczności myjki Milerd Detoxer pracowały niezależne zagraniczne laboratoria. Dzięki temu można mieć 100% pewność, że działanie myjki likwiduje substancje chemiczne.