Charmsy – jak nosić biżuterię modułową?

Niemal każda kobieta ma w swojej kolekcji choćby jeden charms. Delikatne i ozdobne zawieszki zwykle są dodatkiem do bransoletek, ale można je nosić też na inne sposoby. Biżuteria modułowa była rewolucją i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością, bo pozwala personalizować biżuterię i tworzyć niepowtarzalne dodatki.

Charms – drobny dodatek o dużym znaczeniu

Charms to niewielki dodatek biżuteryjny. Oznacza w wolnym tłumaczeniu amulet, talizman, breloczek czy nawet wisiorek. Bransoletki określane jako „charms składają się z łańcuszka lub paska albo sznurka, na którym jest kilka ozdobnych zawieszek o różnych kształtach i kolorach.

Trendy w świecie mody, biżuterii czy zegarków zmieniają się bardzo szybko, ale trzeba przyznać, że te niezwykłe dodatki są ponadczasowe i na dobre skradły kobiece serca. Zapewne dlatego, bo można szybko odmienić wygląd bransoletki. Taki dodatek jest prawdziwym hitem, a nawet fenomenem.

Biżuteria modułowa – co to jest?

Charms to nieodzowny element w biżuterii modułowej, która pozwala rozbudowywać, zmieniać lub personalizować bransoletki. Biżuteria modułowa pozwala tworzyć i modyfikować ozdoby w zależności od upodobań czy okazji. Ulubiony charms można nosić na nadgarstku, ale także idealnie wygląda na szyi. Jeśli Ci nieco spowszednieje, możesz też ją mniej lub bardziej odświeżyć, odmieniając jej look. Przekonaj się, jak nosić modułową biżuterię, by wyglądać zawsze modnie.

Jak nosić charmsy?

Bransoletki z zawieszkami typu charms pasują do każdej kobiety – nie ma ograniczeń. Młodszym dodają uroku, a dojrzałym paniom elegancji i szyku. Możesz je nosić do wszystkiego – są idealną biżuterią na co dzień, do pracy czy na randkę albo ważne uroczystości. Szybko zmienisz ich styl w zależności od okazji czy charakteru spotkania.

Warto też mieć kilka bransoletek – z różnych materiałów, o różnej grubości i stylu, by następnie zestawiać je w intrygujące ozdoby. Możesz kierować się kolorystyką, wzorem, stylem albo tematyką – np. stworzyć bransoletkę ze zwierzakami, kwiatami czy inspirowaną sportem albo kosmosem.

Charmsy zwykle dobiera się, kierując się swoim hobby. Mogą też nawiązywać do naszych marzeń, planów czy wartości. Wiele pań nosi charms na łańcuszki na szyi, np. symbolizujący ważne dla nich wartości.

Najlepiej prezentują się te bransoletki modułowe, które są minimalistyczne, nieprzepakowane charmsami. Lepiej kupić nową bransoletkę i tworzyć ją od podstaw niż wieszać na jednej po kilkanaście charmsów. Biżuteria modułowa będzie na topie przez wiele lat, bo pozwala stworzyć kilka bransoletek na bazie jednej.